Akumuliatoriniai suktuvai/gręžtuvai

AKUMULIATORINIAI SUKTUVAI IR GRĘŽTUVAI

Akumuliatoriniai suktuvai yra nepakeičiami įrankiai, kurie palengvina daugybę skirtingų darbų namuose arba dirbant statybose. Jie yra patogūs naudoti, nes neturi laido ir nereikalauja elektros tinklo prieigos. Be to, šie modernūs akumuliatoriniai įrankiai turi daugybę funkcijų, padedančių atlikti darbus efektyviau ir greičiau. Mūsų asortimente - akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai ir veržliasukiai bei smūginiai gręžtuvai. Prekiaujame tik aukštos kokybės produkcija iš žinomų prekės ženklų, tokių kaip Stanley, Milwaukee, DeWalt ir kitų.

Akumuliatoriniai suktuvai ir gręžtuvai - svarbiausios funkcijos

Greičio reguliavimas

Dažnai yra reikalingas skirtingas įrankio greitis atliekant skirtingus darbus. Todėl modernūs akumuliatoriniai gręžtuvai ir suktuvai turi funkciją, leidžiančią reguliuoti greitį, kad jis būtų pritaikytas atliekamam darbui. Akumuliatorinio suktuvo greitį paprastai lemia variklio galia ir naudojamo akumuliatoriaus tipas. Daugelis šiuolaikinių akumuliatorinių suktuvų turi kintamo greičio nustatymą, leidžiantį reguliuoti greitį, kad jis tiktų įvairiems darbams. Dėl to jie yra puikus įrankis darbams, kuriems reikia tikslumo ir kontrolės, pavyzdžiui, montuojant korpusų įrangą arba įsukant smulkius varžtus. Kai kuriuose modeliuose taip pat galima reguliuoti sukimo momento nustatymus, kurie leidžia nustatyti kiekvienai užduočiai reikalingą jėgą.

Sukimo momento reguliavimas

Sukimo momento reguliavimas svarbus darbams, reikalaujantiems skirtingo tvirtinimo jėgos. Ši funkcija leidžia reguliuoti sukimo momento jėgą, kad būtų lengviau ir efektyviau atlikti skirtingus darbus. Pavyzdžiui, priverždami veržlę ar varžtą galite reguliuoti sukimo momentą, kad neperveržtumėte ir nesugadintumėte tvirtinimo detalės. Kitu atveju, pavyzdžiui, naudojant elektrinį gręžtuvą, galima naudoti sukimo momento reguliavimą siekiant užtikrinti, kad gręžtuvas būtų pakankamai galingas, kad juo būtų galima įveikti kietas medžiagas nenutraukiant varžtų ir nepažeidžiant grąžto.

Baterijos talpa ir krovimo greitis

Akumuliatorinių suktuvų baterijos talpa ir krovimo greitis yra svarbūs veiksniai. Didelė baterijos talpa leidžia naudoti suktuvą ilgesnį laiką, o greitas krovimo laikas užtikrina, kad įrankis būtų greitai paruoštas naudoti. Be to, akumuliatorinis suktuvas suteikia daugiau lankstumo, nes nereikia rūpintis, ar turite prieigą prie elektros lizdo. 

Šviesos diodų apšvietimas

Dažnai reikalinga papildoma šviesa tam, kad būtų geriau matyti darbo vietą. Ši akumuliatorinio suktuvo ar gręžtuvo funkcija leidžia apšviesti darbo vietą ir pagerinti matomumą. Kai kuriuose akumuliatoriniuose suktuvuose ar gręžtuvuose yra LED žibintai, kuriais galima apšviesti darbo vietą. Šie LED žibintai dažnai yra reguliuojami, todėl šviesą galima nukreipti į tam tikrą darbo vietos sritį. Ši funkcija ypač naudinga atliekant detalias užduotis, pavyzdžiui, gręžiant mažas skylutes ankštoje erdvėje. LED šviesa taip pat padeda sumažinti akių įtampą ir nuovargį dirbant silpnai apšviestose vietose.

Autostop funkcija

Autostop funkcija yra labai naudinga ir apsaugo nuo per gilaus įgręžimo arba persisukimo. Ši funkcija automatiškai sustabdo suktuvą, kai pasiekiamas nustatytas sukimo momentas. Tai puiki saugos priemonė, nes apsaugo nuo per didelio priveržimo ir varžtų ar aplinkinių medžiagų sugadinimo. Ji taip pat padeda užtikrinti, kad darbas būtų atliktas teisingai ir efektyviai. Ši automatinio stabdymo funkcija taip pat gali padėti sutaupyti laiko, nes nereikia rankiniu būdu reguliuoti kiekvieno varžto.

Greitųjų jungčių sistema

Greitųjų jungčių sistema leidžia lengvai ir greitai keisti įvairius suktuvo papildymus, pavyzdžiui, gręžimo galvutes ar varžtus. Greitojo prijungimo sistemą sudaro greitai sujungiamos išorinė ir vidinė jungtys. Jai nereikia jokių tvirtinimo įrankių, pavyzdžiui, varžtų, varžtų ar veržlių, todėl dalis lengva pakeisti per kelias sekundes. Sistema idealiai tinka nedideliems projektams, kuriuos reikia dažnai keisti, pavyzdžiui, gręžiant skyles skirtingose medžiagose arba tvirtinant varžtus ankštose vietose. 

Darbo režimų pasirinkimas

Darbo režimų pasirinkimas leidžia pasirinkti tinkamą režimą atliekamam darbui, pvz., smūginis gręžimo režimas ar tvirtinimo režimas. Smūginio gręžimo režimas skirtas kietesnėms medžiagoms gręžti, o tvirtinimo režimas - varžtams ir varžtams įsukti. Kiti režimai: smūginis režimas, skirtas mūro darbams, ir įvairūs greičiai, skirti gręžti įvairių tipų medžiagoms.

Ergonomiškas dizainas

Ergonomiškas dizainas yra labai svarbus, nes jis padeda sumažinti rankų ir riešų nuovargį, bei patikimai laikyti suktuvą rankose. Gręžtuvas turi patogiai tilpti rankoje, o svoris turi būti tolygiai paskirstytas. Rankena taip pat turėtų būti su tekstūra, kuri padėtų užtikrinti papildomą sukibimą, pavyzdžiui, guma arba tekstūruota medžiaga. Be to, jungiklis turėtų būti lengvai pasiekiamas ir įrankis lengvai valdomas viena ranka. 

Pasirinkite aukštos kokybės akumuliatorinius suktuvus ir gręžtuvus iš mūsų asortimento ir būkite tikri, kad jie atitiks jūsų lūkesčius. Mūsų produktais naudojasi tūkstančiai klientų visoje Lietuvoje, ir mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums geriausius ir patikimiausius įrankius internetu. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų produkcija būtų ne tik aukštos kokybės, bet ir prieinama kiekvienam. Nors mes siūlome žinomų prekės ženklų produkciją, stengiamės, kad mūsų kainos visada būtų konkurencingos. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.