Naujieji lauko šildytuvai „Specialist+“ jau Lietuvoje

Šiemet vasara lepino saule, tad mes, Lietuvoje labiau pratę prie darganos bei lietaus, stengėmės išnaudoti kiekvieną progą būti lauke. Šiltuoju laikotarpiu taip malonu dirbti, pietauti ar vakaroti lauko kavinėse, savo namų terasose ar net balkonuose. Tačiau rudenėjant ir vėstant orams, būti lauke darosi jau nebe taip malonu, nebent turite išties kokybišką lauko šildytuvą.

šildytuvas

Gyvename vėsioje klimato zonoje, tad be lauko šildytuvų neilgai galėtume mėgautis vakarais lauke. Dėl jų malonumą valgyti ar vakaroti lauke nuo mums įprastų 2–3 mėnesių galime pratęsti net iki 5–6 mėnesių per metus.

Nors nauda yra akivaizdi, tačiau lauko šildytuvą rasime dar ne kiekvienoje lauko kavinėje, o namų terasose ir balkonuose dar rečiau. Greičiausiai priežastis yra ta, kad anksčiau gaminti lauko šildytuvai buvo brangūs, griozdiški, nemalonius kvapus skleidžiantys dujiniai agregatai arba elektrinės neišvaizdžios šildymo lempos, kurių mielai nematytume. Tačiau pasaulis sparčiai juda pirmyn, tobulėja ir lauko šildytuvai – jie tampa ne tik funkcionalesni, bet ir jų išvaizda kuriama taip, kad jie taptų interjero detale, verta Jūsų terasos.

šildytuvas

Šį rudenį Lietuvoje pasirodė visiškai naujos kartos lauko šildytuvai „Specialist+“ yra būtent tokie. Jie yra ne tik techniškai pažangesni, tačiau pasižymi puikiu dizainu. Dėl išvystytos infraraudonųjų spindulių technologijos naujieji šildytuvai neskleidžia UV spindulių, tačiau jų šiluma yra jaukiai švelni. Šviesa neįkyri, kiek primena besileidžiančią vasaros saulę. Trys naujieji modeliai tiks daugeliui.

šildytuvas

Pastatomas šildytuvas „Specialist+“

Stilingas pastatomas šildytuvas ne tik papuoš interjerą, tačiau sušildys ir ypač žvarbų vakarą. Galingas 2 kW šildymo elementas turi 3 darbo režimus, su kuriais galėsite kurti jaukią aplinką tiek esant šiltesniam, tiek vėsesniam orui. Pastatomas „Specialist+“ atitinka IPX4 apsaugos nuo drėgmės klasę, todėl terasoje gali stovėti ištisus metus. Puiku, kad naujasis pastatomas „Specialist+“ yra gana lengvas, todėl paprasta ir patogu keisti jo stovėjimo vietą. Tai ypač aktualu lauko kavinėms, nes nebūtina įrenginėti atskiro šildytuvo kiekvienai vietai, o terasoje šilumą patogiai nukreipsite ten, kur jos labiausiai reikia.

Sužinokite daugiau

šildytuvas

Kabinamas šildytuvas

Šis efektyvus šildytuvas „Specialist+“ išsiskiria patrauklia kaina, tačiau turi visas geriausias kabinamo šildytuvo savybes: IP65 klasės atsparumas drėgmei užtikrina veikimą lauke bet kokiu oru, tvirtas ir patikimas aliuminio korpusas atlaikys ilgus metus. Galingas 1,5 kW šildymo elementas skleidžia saugią šilumą, kurioje nėra UV spindulių. Šis šildytuvas neakina, nes naujos kartos šildymo elementai kurti siekiant kuo daugiau energijos paversti šiluma, o ne šviesa. Puikiai tinka kabinti po lauko skėčiais ar ant sienos, jam reikės visai mažai vietos.

Sužinokite daugiau

šildytuvas

Kabinamas šildytuvas su pulteliu

Galingiausias „Specialist+“ modelis turi net 2 kW šildymo elementą ir patogų nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo patogu valdyti šildytuvą nepakilus iš vietos: įjungti, išjungti, padidinti ar sumažinti kaitinimo galią. Šis šildytuvas taip pat turi IP65 drėgmės atsparumo klasę, todėl gali būti sumontuotas ir naudojamas lauke ištisus metus, bet kokiu oru. Tvirtas aliuminio korpusas atlaikys ilgus metus nekeisdamas išvaizdos. Pagal itin mažo švytėjimo (angl. Ultra Low Glow) technologiją sukurtos kaitinimo lempos šviesa nebus įkyri akims, skleis saugią šilumą be UV spinduliuotės. Šildytuvai „Specialist+“ pasižymi nekaistančiu korpusu, todėl idealiai tinka kabinti po skėčiais, ant bet kokios sienos arba ant kitų trapesnių paviršių. Idealiai tinka mažesnėms terasoms ar kavinėms, nes kabinami šildytuvai neužima grindų ploto.

Sužinokite daugiau

Pastatomas lauko šildytuvas „Specialist+“

dovana

Pakabinamas lauko šildytuvas „Specialist+“

dovana

Pakabinamas lauko šildytuvas „Specialist+“ su pulteliu

dovana

Išsirinkite ir užsisakykite