test

Šiemet vasara lepino saule, tad mes Lietuvoje labiau pratę prie darganos bei lietaus, stengėmės išnaudoti kiekvieną progą būti lauke. Šiltuoju laikotarpiu taip malonu dirbti, pietauti ar vakaroti lauko kavinėse, savo namų terasose ar net balkonuose. Tačiau rudenėjant ir vėstant orams būti lauke darosi jau nebe taip malonu, nebent turite išties kokybišką lauko šildytuvą.

šildytuvas

Gyvename vėsioje klimato zonoje, tad lauko šildytuvai mums yra gerai pažįstami. Jų dėka malonumą valgyti ar vakaroti lauke nuo mums įprasto 1-2 mėnesių galime pratęsti net iki 5-6 mėnesių per metus.

Nors nauda yra akivaizdi, tačiau lauko šildytuvą rasime dar ne kiekvienoje lauko kavinėje, o namų terasose ir balkonuose dar rečiau. Greičiausiai to priežastis yra tai, kad anksčiau gaminti lauko šildytuvai buvo griozdiški, nemalonius kvapus skleidžiantys dujiniai agregatai, arba elektrinės neišvaizdžios šildymo lempos, kurių mielai nematytume. Tačiau pasaulis sparčiai juda pirmyn, tobulėja ir lauko šildytuvai, jie tampa ne tik funkcionalesni, bet ir jų išvaizda kuriama taip, kad jie taptų interjero detale, verta jūsų terasos.

šildytuvas

Šį rudenį Lietuvoje pasirodę visiškai naujos kartos lauko šildytuvai „Specialist+“ yra būtent tokie. Jie yra ne tik techniškai pažangesni, tačiau pasižymi puikiu dizainu. Išvystytos infra-raudonųjų spindulių technologijos dėka naujieji šildytuvai neskleidžia UV spindulių, tačiau jš šiluma yra jaukiai švelni. Šviesa neįkyri, kiek primena besileidžiančią vasaros saulę. Rugsėjį pristatomi trys modeliai, tiksiantys daugeliui

Pastatomas šildytuvas „Specialist+

šildytuvas

Stilingas pastatomas šildytuvas ne tik papuoš interjerą, tačiau sušildys ir ypač žvarbų vakarą. Galinga, 2 kW šildymo sistema turi 3 darbo režimus, kurių dėka jaukią aplinką galėsite kurti esant tiek šiltesniam, tiek vėsesniam orui. Pastatomas „Specialist+“ atitinka IPX4 apsaugos nuo drėgmės klasę, todėl terasoje gali stovėti ištisus metus. Puiku, kad naujasis pastatomas „Specialist+“ yra gana lengvas, todėl paprasta ir patogu keisti jo stovėjimo vietą. Tai ypač aktualu lauko kavinėms, nes nebūtina įrenginėti atskiro šildytuvo kiekvienai vietai, o terasoje šilumą patogiai nukreipsite ten kur jos labiausiai reikia

Sužinoti daugiau

Kabinamas šildytuvas

šildytuvas

Šis efektyvus šildytuvas „Specialist+“ pasižymi patrauklia kaina, tačiau turi visas geriausias kabinamo šildytuvo savybes: IP65 klasės atsparumas drėgmei užtikrina veikimą lauke bet kokiu oru, tvirtas ir patikimas aliuminio korpusas tarnaus ilgus metus. Galingas 1,5 kW šilumos šaltinis skleidžia saugią šilumą, kurioje nėra UV spindulių. Šis šildytuvas neakina, nes naujos kartos šildymo elementai kurti siekiant kuo daugiau energijos paversti šiluma, o ne šviesa. Puikiai tinka kabinti po lauko skėčiais ar ant sienos, jam reikės visai mažai vietos.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kabinamas šildytuvas su pulteliu

šildytuvas

Galingiausias „Specialist+“ modelis turi net 2 kW šildymo elementą ir patogų distancinio valdymo pultelį, kuriuo patogu valdyti šildytuvą nepakilus iš vietos: įjungti, išjungti, padidinti ar sumažinti kaitinimo galią. Šis šildytuvas taip pat turi IP65 drėgmės atsparumo klasę, todėl gali būti sumontuotas ir naudojamas lauke ištisus metus, bet kokiu oru. Tvirtas aliuminio korpusas tarnaus ilgus metus nekeisdamas išvaizdos. ULTRA LOW GRADE technologijos kaitinimo lempa nebus įkyri akims, skleis saugią šilumą be UV spinduliuotės. Šildytuvai „Specialist+“ pasižymi nekaistančiu korpusu, todėl idealiai tinka kabinti po skėčiais, ant bet kokios sienos arba ant kitų jautresnių paviršių. Idealiai tinka mažesnėms terasoms ar kavinėms, nes kabinami šildytuvai neužima grindų ploto.

SUŽINOTI DAUGIAU


Užsisakiusiems iš anksto – dovana!


Planuojama, kad naujieji lauko šildytuvai „Specialist+“ Lietuvos rinkoje pasirodys jau šį rudenį, rugsėjo antroje pusėje ir jų kiekis bus ribotas. Tačiau užsisakę iš anksto, šildytuvą gausite pirmieji ir galėsite pratęsti vasaros džiaugsmą ir dar gausite dovanėlę – vartomą dujinę degyklą „Specialist+“ su dujų balionėliu (rinkinys), kuri puikiai tinka uždegti kepsninei, laužui ar pagaminti „Crème brûlée“.

Viskas ką reikia padaryti, tai iki rugsėjo 14 d. internetinėje parduotuvėje specialist.lt užsisakyti bet kurį naująjį lauko šildytuvą „Specialist+“. Šildytuvams atvykus į sandėlį, gausite pranešimą ir galėsite įsigyti šildytuvą pirmieji.


Užsisakykite

dovana

dovana